2018 m. Skuodo motobolo sezono pabaiga

Paskelbta: 2018-10-24 Atnaujinta: 2022-10-14

Praėjusį savaitgalį buvo sužaistos paskutinės 2018 m. sezono Centrinės Europos motobolo lygos varžybos. Jose  triumfavo daugkartiniai lygos nugalėtojai Pinsko „Avtomobilist“ (Baltarusija -23 tšk.) motobolistai .

Antroje vietoje liko Skuodo „Bartuva“ motobolistai, kurie per 10 varžybų surinko 20 taškų ir pirmą kartą klubo istorijoje, pelnė Centrinės Europos motobolo lygos sidabro medalius.

Trečioje vietoje liko Minsko „Zaria“ komanda, kuri, dėka geresnio įmūštų ir praleistų įvarčių skirtumo, aplenkė Kretingos motobolo klubą, šis liko ketvirtoje vietoje.

Penkti, kaip ir praėjusių metų čempionate, liko Lunineco komanda, o šeštoji vieta atiteko jaunimo komandai iš Baltarusijos Minsko „Sdiusšt“.

Rezultatyviausiu lygos žaidėju tapo Skuodo „Bartuva“ žaidėjas Oleg Isajev, kuris pelnė 25 įvarčius.